З 12 по 17 жовтня 2021 р. в м.Львові проходив чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 1998 р.н. та молодших. Команду Івано-Франківської області представляли вихованці Рогатинської СДЮШОР. На високому рівні виступила пістолетна команда дівчат (Сніжанна Ходоровська, Тетяна Верб’яна, Олена Железнякова ) у вправі МП-5 (МК пістолет,25 м) яка в командному заліку виборола бронзові нагороди.Близькі до нагород дівчата були і у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10м), а Сніжанна Ходоровська в обох вправах боролася за особисту нагороду в фінальному старті. Підготували спортсменів тренери : Володимир Ворона та Мирослав Іванців. Команда юніорів ( Войнирович Олег, Мручак Віктор, Денис Мартиненко ) у вправі ГП-12 ( рухома мішень, 10м) також стали бронзовими призерами в командному заліку, а у вправі ГП-11а ця трійка в командному заліку зайняла четверте місце. Підготували спортсменів тренери : Ярослав Коваль та Юрій Кізима.У двох вправах МП-8 та МП-10 (швидкісна стрільба з пістолета, 25м ) команда юніорів (Богдан Цембалістий, Владислав Бугійчик, Денис Бойко) зайняла шосте місце. Підготував спортсменів тренер Володимир Ворона. Наймолодший спортсмен у вправі МП-8, Денис Пришляк ( тренер Тарас Бичинський) показав хороший результат. Добре виступили Катерина Лісковська, Юлія Фірман, Михайло Дутка, Олег Заборський, Юрій Шмотолоха, Богдан Березюк які впеше виступали на такого високого рангу змаганнях.