Наш телефон

+38 098 27 98 638

Наша адреса

м. Рогатин. вул. Шевченка 61 б

Рогатинці успішно виступили у відкритому чемпіонаті України з пневматичної зброї серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової
З 05 по 10 лютого 2024 р. в м.Львові проходив відкритий чемпіонат України з пневматичної зброї серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової.
Команду Івано-Франківської області представляли вихованці Рогатинської СДЮШОР та вихованці Рогатинської ДЮСШ обласної ради.
Великим успіхом відзначився Денис Мартиненко який в трьох стартах в стрільбі по рухомій мішені виборов золоті нагороди в особистому заліку.
Михайло Дутка виборов бронзову нагороду в особистому заліку у вправі ГП-12(рухома мішень).
Успішно виступила команда юнаків ( Денис Мартиненко, Михайло Дутка, Максим Новальківський) які в стрільбі по рухомій мішені в командному заліку стали срібними призерами цього чемпіонату у двох вправах ГП-11а та ГП-12(рухома мішень).
Друга команда юнаків ( Олег Заборський, Сергій Кащин, Михайло Третяк ) в вправі ГП-11а зайняла 5-е командне місце, а у вправі ГП-12 6-е командне місце.
Підготували спортсменів тренери : Ярослав Коваль, Ігор Железняков та Юрій Кізима.
Вперше на змаганнях такого високого рівня взяли участь вихованці Рогатинської СДЮСШОР: Могила Олег, Комарницький Дмитро, Комарницький Роман, Тичківська Софія, Костів Яна.
Дирекція та тренерський колектив ВІТАЄ переможців та призерів змагань та бажає подальших успіхів у міжнародних стартах!
Батьківський комітет ДЯКУЄ В.о. Начальника відділу освіти Рогатинської міської ради – Трачу Василю Івановичу за наданий автобус для поїздки на дані змагання молодшим спортсменам.